Meklēšana


Angļu valodā - krāsa
Angļu valodā - krāsa. Šeit jums būs nepieciešams likt krāsainus zīmuļus uz piezīmēm. Pārbaudi savas zināšanas par to, vai jūs maksājat visus vārdus krāsas angļu valodā.
Spēlēts: 48701.
Atbildēt uz jautājumiem
Atbildēt uz jautājumiem. Angļu valodā. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 32566.
Atrast angļu vārdus
Atrast angļu vārdus. Atrast tik daudz vārdus izkaisīti kaudzi vēstuļu. Lai dotu jums zināmu laiku, kurā, lai savāktu tik daudz vārdu. Pārbaudi savas angļu valodas zināšanas.
Spēlēts: 9726.
Dziesmas bērniem
Dziesmas bērniem, zīdaiņiem, pusaudžiem. Smieklīgi, aizraujošas dziesmas, kas māca angļu valodā, matemātikā un krāsas. Dažādas top dziesmas, kas jūsu bērnam būs veikt noderīgs, tas pacels garastāvokli un kaut ko mācīt.
Spēlēts: 6213.
Iemācīties rakstīt uz klaviatūras ātri
Vai jūs ātri salikt angļu alfabēta tastatūra? Un tavi draugi ātri savākt? Izmēģiniet to. Iemācīties rakstīt uz klaviatūras ātri.
Spēlēts: 12510.
Karātavu - domāju, angļu vārdu
Karātavu - domāju, angļu vārdu. Jums tiks uzdots jautājums, un dot vārdu šūnām. Spėliodamas burti uzminēt vārdu. Ir tikai dažas reizes, lai iet greizi.
Spēlēts: 24401.
Krustvārdu angļu valodā
Krustvārdu angļu valodā. Pārbaudiet ne tikai savas angļu valodas zināšanas, bet arī ātri mācās atpazīt vārdus ar trūkstošos burtus. Šeit jums ir nepieciešams, lai izvēlētos lodziņu un uzminēt, kas tas ir, lai būtu vēstuli.
Spēlēts: 13760.
Mystery IQ tests
Mystery IQ tests. Bezmaksas IQ tests mistiska veida spēli. Nepieciešams nedaudz zināšanas angļu valodā, un viegli pārbaudīt savu izlūkošanas koeficientu. Izlūkošanas koeficients norāda, cik daudz var domāt loģiski.
Spēlēts: 10376.
Pasaules Globe Spēle
Pasaules Globe spēle. Pārbaudi savas zināšanas. Angļu valodā. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 27057.
Pēdējā vēlas
Pēdējā vēlmēm. Saglabāt vīrietis un atbildēt uz jautājumiem. Angļu valodā. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 14591.