Meklēšana


Aizdedzināt visas spuldzes
Aizdedzināt visas spuldzes. Gaisma pieder. Kaķis savieno spuldze ar gaismas to. Kad deg visas gaismas, jums būs nākamais līmenis. Bet šeit jūs maldinātu dažādus dzīvniekus, jo tie izslēgtu gaismu.
Spēlēts: 14476.
Baby Einstein mazajiem
Baby Einstein video mazajiem. Bērni, kuri vēlas uzzināt pasauli. Skaista, klusa mūzika, un dzīvnieki palīdzēt bērniem atpūsties.
Spēlēts: 23660.
Cheney dusmas
Cheney dusmas. Pasimušk. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 26011.
Dzīvnieks ir gļēvi
Dzīvnieks ir gļēvi. Man iekrita kādu pilīm, un mēģina izkļūt no turienes. Tomēr, kā tas bieži kļūst grūtniecība visu veidu dzīvniekiem. Vienkārši skandāla tiem var braukt prom. Bail no iespējamiem veidiem - vissvarīgākais, ka ceļš ir skaidrs.
Spēlēts: 14371.
Dzīvnieku cīņas (tārpi)
Dzīvnieku cīņas (tārpi). Flash SWF online spēli. Download nepieciešams. Tārpi.
Spēlēts: 24233.
Dzīvnieku krāšņums
Domāju, ka dzīvnieki nevēlas palaidnība? Jums nav taisnība. Spēlēt spēles un pārliecinieties, ka kaķu un suņu un citu dzīvniekus ļoti patīk ēze.
Spēlēts: 90692.
Esi Robinhudas
Esiet Robinhudas. Shoot ienaidnieks ar bultiņām. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 75363.
Jauni atklājumi dziļi okeānā
Jauni atklājumi dziļi okeānā. Tu esi zinātnieks, kurš pēta dziļi okeānā un tam dzīvniekus. Finansējums tiek dota jums - jums ir zemūdene, kas var iet dziļi un atrast jaunas zivju un dzīvnieku sugas, atklājumi, jūs saņemsiet naudu.
Spēlēts: 11743.
Kažokādas karš
Kažokādas karš. Jums ir četras dzīvniekiem un tos jāapmāca, lai viņi ir spēcīgāki. Tas var novest pie kara. Ja jūs uzvarēsiet - jūs saņemsiet naudu. Par naudu jūs varat apmācīt dzīvniekus, iegādāties ieročus, lai viņi būs spēcīgākas par nākotnes cīņām.
Spēlēts: 13348.
Kleita pet
Kleita pet. Kleita jūsu suns. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 182179.
Lielgabala lode
Lielgabala lode. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 10984.
Live likmes
Live steiku. Spēle, kas ir pret dzīvnieku barību.
Spēlēts: 42632.
Matemātika maziem bērniem
Matemātika maziem bērniem. Saskaita dzīvnieku vai augļu un nospiediet numuru, cik es varu pateikt. Tas ir vienkārši spēle, sākot ar 1,2,3, un tā tālāk.
Spēlēts: 28385.
Meži un dzīvnieki
Meža un dzīvniekiem. Krāsu dzīvniekiem un meža koku.
Spēlēts: 29751.
Micro-
Micro-pasaulē. Barības mājdzīvniekiem, lai viņi būs vieta olu. Nepieskarieties olu, kas izšķīlušies no citiem dzīvniekiem. Tomēr, ja jums ir nepieciešama nauda, ​​lai pārdotu olas.
Spēlēts: 14234.
Monster bāze
Monster bāze. Izvēlieties pūķi vai citu dzīvnieku un ištreniruok tai ir lielāka vara, spēks, ātrums. Ar labi apmācītu dzīvnieka uzvarēt citus dzīvniekus un pāriet uz nākamo līmeni.
Spēlēts: 14156.
Piegādāt mājdzīvniekiem
Atlaist dzīvniekiem. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 55252.
Putnu aprūpe
Putnu aprūpi. Tie ir patvaļīgi, lai tās. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 77368.
Putnu patvēruma
Putnu haven. Jums ir vērsta uz šo pārskatīšanu atradenis. Rūpēties par tiem.
Spēlēts: 97825.
Puzzle spēles
Puzzle spēle. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 36333.
Sagriež virvi
Sagriež virvi. Šī spēle kā bumba bija ceļojis pa visu pasauli. Tas nepieciešams, lai samazinātu virves, lai dzīvnieka muti ar kritušo konfektes. Katrs līmenis ir daudz grūtāk. Bet neuztraucieties, tur nav nepieciešams daudz domāt - ja jūs nevarat piekļūt tādā pašā līmenī, lai sāktu no nulles. Laba spēle.
Spēlēts: 9895.
Spēles saimniecība
Spēles saimniecībā. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 89919.
Zaķis ārsts
Dr Harē. Zaķis ir reāls ārsts. Viņš metas uz atbalstu un palīdzēt citiem dzīvniekiem, lai sasniegtu slimnīcā. Kad dzīvnieki ir noskumis raud palīdzība, un zaķis darbojas, lai glābtu tos.
Spēlēts: 26772.
Zemes tārps
Zemes tārps. izveltnē no zemes un ēst cilvēkus un dzīvniekus.Vairāk tārps ēd, lielāks un spēcīgāks viņš aug uz augšu. Vai tas iznīcināt visu cilvēci?
Spēlēts: 16183.
Zilonis stumbra
Zilonis stumbra. Šajā spēlē jums ir spēlēt ne tikai ar ziloni, bet ar trusi un peli. Tavs mērķis ir atrast durvis un tiem piekļūt. Atcerieties, ka zilonis ir spēcīga, bet dažreiz pārāk daudz, un nemaksā lēkt prom. Pele ir vāja, bet mazie un var pralysti caur nelielu caurumu. Hare lec augstu un ir ātrs. Gūt labumu no priekšrocībām, ko visiem dzīvniekiem.
Spēlēts: 6541.