Meklēšana


88 jūdžu attālumā no terora
88 jūdžu attālumā no terora. Iznīcināt cilvēku. Ceļot uz cilvēkiem. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 39646.
Akmens laikmets puzles
Put akmens laikmeta cilvēki, lai izdzīvotu. Noklikšķiniet uz objektiem ar peli un mēģiniet izdomāt, ko darīt nākamo.
Spēlēts: 87911.
Angel par mīlestību
Angel mīlestības, lai šautu bultu, lai cilvēkiem, kuri mīlēja viens otru. Atcerieties, ka vīriešiem patīk sievietes, zēni, meitenes.
Spēlēts: 20308.
Bēdas no pasaules
Bēdas no pasaules. Izvēlies ar kuru jums būs dzīvot šajā pasaulē. Šis raksturs jūs pavada visur. Ar to, jums būs iet pa visu pasauli, vācot priekšmetus, meklēt dārgumus. Runāt ar cilvēkiem, viņi jums pateiks, ko darīt.
Spēlēts: 8567.
Burning cilvēki
Burning cilvēki. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 19101.
Cilvēki Mūzika
Mūzikas cilvēkiem. Flash SWF video tiešsaistē. Download nepieciešams.
Spēlēts: 16884.
Cilvēki un ārvalstniekiem
Cilvēki vs Aliens. Ir pienācis laiks, kad svešie iebruka zemi un visi vēlamies, lai izskaustu. Viņam ir ne tik draudzīgi. Ir iespējams, lai cilvēki varētu aizstāvēt sevi? Ir zeme bez tautas gribas? Uzziniet atbildes pēc spēles.
Spēlēts: 12843.
Gados vecāki cilvēki vīrietis aukstā akmens nodarbības
Gados vecāki cilvēki vīrietis aukstā rock nodarbības. Rock. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 11027.
Golf ar citiem cilvēkiem
Golf ar citiem cilvēkiem. Vairāk spēles, divi spēlētāji. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 23266.
Ielu kaujas
Daudzi noziedznieki uz ielas. Tie uzbrūk cilvēkiem un aplaupīt tos. Jums ir arī uzbruka. Varēs aizstāvēt sevi no bandītiem? Vai esat pietiekami stiprs? Mēģināt.
Spēlēts: 16137.
Ienaidnieka karavīri
Ienaidnieka karavīri. Karš ir šķebinošs bizness. Tomēr, nav alternatīvas. Šeit jūs apmeklēt daudzviet pasaulē, bet lielākā daļa no jums būs džungļos. Tu esi karavīrs, kurš izglābj nolaupīti cilvēki.
Spēlēts: 15252.
Karš ciemā
Starp abiem ciemiem uz cilvēkiem kara. Kas ir vairāk darba, viņš nopelna vairāk. Sagatavot karavīrus par naudu, kas tiek nosūtīts uzvarēt pretinieku. Vai jūs varētu palīdzēt ciema?
Spēlēts: 19023.
Karš valstībā
Karš valstībā. Jums ir karalis un aizsargāt tās iedzīvotājus. No visiem uzbrukt monstru, sniega, cilvēki, vampīri un citi stūros. Veidot datubāzes un no ienaidniekiem apsigink.
Spēlēts: 20372.
Lauva ar šķēpu
Lauva ar šķēpu. Leo ir mest šķēpu, cik precīzi vien iespējams, lai sasniegtu ienaidnieku. Palīdzēt viņam out. Mērķis un šaut precīzi. Nepataikyk ar labiem cilvēkiem.
Spēlēts: 8881.
Raķešu tualete
Peld tualeti. Senos laikos cilvēki nebija nekāda sakara, jo rada lidojošu tualeti.Tālāk cilvēks lidot, vairāk viņš to dabūs. Ir uzkrājusi lielu naudu var nopirkt labāku karājas.
Spēlēts: 14012.
Saglabājiet mirst cilvēks
Saglabājiet mirst cilvēks. Man pakārts uz virves. Karātavu īss. Viņš jau karājas, un lūgs. Tomēr, šķiet robinhudas šaut tieši virvi un izglāba žēl. Cilvēki veltīt ja jums ietaupīt tiem nekādas traumas. Padarīt groza piedurknes - cik vien iespējams, vairāk karātavas.
Spēlēts: 10705.
Salds miegs
Salds miegs. Cilvēki garšīgi snaust, bet jūs vēlaties, lai dauzīšanās un modināšanas tos un skandāla. Klusums un stāvēt pie gultas un skaļi kliedz, un tad slēpt. Kad visi nomodā, iet gulēt un izlikties gulēt. Ak smieklus un jautri! Visu galvu, kas vajā tos.
Spēlēts: 5176.
Spasimėtyk sniega
Spasimėtyk sniegu. Apmėtyk dāvanas dod cilvēkiem.
Spēlēts: 19575.
Šķebinošs
Šķebinošs. Kur roll pasaulē? Zemes notiek tumsā, nebija zīme cilvēku šeit - tikai par ģenētiski modificētu pārtiku mutācijas līdzcilvēkiem cīnās pret otru pēdējo kodums. Un jums iegremdēt sevi šajā briesmīgā pasaulē saprast, cik labi es esmu.
Spēlēts: 6046.
Velosipēdu sacīkstēm
Velosipēdu sacīkstēm. Šīs sacensības ir ne tikai cilvēki, bet roboti. Šeit Jums ir jānokārto ne tikai velosipēdus, bet arī automašīnas, tvertnes, motocikliem. Ja jūs nākt 1-3, tad jūs saņemsiet naudu, un jūs varat iegādāties labāku transportlīdzekli.
Spēlēts: 13356.
Visi raizējoties
Visi raizējoties. Tu esi monstrs ar lieliem zobiem. Loģiski, jautā sev, un darīt tā, ka jums ir bail mūķene, peldētājiem un citiem cilvēkiem. Kas ir vairāk biedējoši, labāk par jums.
Spēlēts: 20244.
Visvairāk vēlējās bandīts
visvairāk vēlējās bandīts - kovbojs ar zirgu un ieročiem. Kovboju aplaupīts bankām, treneri un cilvēki. Šoreiz tas būs beat jūs sevi.
Spēlēts: 9269.