Meklēšana


Aizdedzināt visas spuldzes
Aizdedzināt visas spuldzes. Gaisma pieder. Kaķis savieno spuldze ar gaismas to. Kad deg visas gaismas, jums būs nākamais līmenis. Bet šeit jūs maldinātu dažādus dzīvniekus, jo tie izslēgtu gaismu.
Spēlēts: 13809.
Auto labirintus
Auto labirintus. Tavs mērķis ir izveidot īsāko ceļu ar automašīnu. Pagrieziet un nospiediet ielās, ka tie savieno no sākuma līdz beigām. Lai dotu jums ierobežots laiks, tāpēc steigā. Šī ir spēle, kas nekad nav garlaicīgi, jo katrā līmenī ir grūtāk. Es būtu viens, kas būs izaicinājums?
Spēlēts: 15052.
Degšanas bumbu
Degšanas bumbu. Tavs mērķis ir iegūt bumbu uz karoga.Bumba ir izgaismota un savieno tos uz virsmas aizdegas. Izmantot peli un starpdevējs.
Spēlēts: 12857.
Elektriskā zēns
Elektriskā zēns pastaigas pa pilsētu. To var pārvietoties tikai tad, ja pieslēgta elektrotīklam. Palīdzēt viņam atrast konkrētus objektus, ka viņš varētu iet visu pilsētu.
Spēlēts: 22399.
Elektriskie volti
Elektriskie volti. Jums ir savienot visus voltus, lai elektroenerģijas plūsmu caur tiem. Pabeigšana apvienošanos volti gulēt un sākt baudīt. Atsauces līmeni gaismu, bet pēc tam tas būs grūtāk ...
Spēlēts: 8441.
Pirātu kuģi
Pirātu kuģi. Tu esi pirāts un buru jūru. Jums būs cīnīties daudz ienaidnieku un monstriem. Savieno caurules, kas tiks nosūtīts uz uguns un tad uzsprāgt bumbu.
Spēlēts: 13656.
Robot kara
Ļoti laba spēle, kur jums būs roboti, iznīcinot visu apkārt.
Spēlēts: 19625.
Savienotāji
Savienotāji. Sujungtukai. Kārtas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 10869.