Meklēšana


Aizsardzības torņi, lai saglabātu dimantiem
Aizsardzības torņi, lai saglabātu dimantiem. Dimanti mēģinot dažādus karavīrus un bruņinieki. Jums ir nepieciešams būvēt aizsardzības torņus, lai atvašu un uzturēt ceļu. Katram tornim ir savas stiprās un vājās īpašības.
Spēlēts: 20834.
Akmens sadalītāja
Akmens sadalītāja. Tas ir klasisks spēle, kurā jūs tur maz cilvēku, kurš vada pazemes un savāc dimantiem. Kad jūs savākt visu dimantu - ievadāt nākamo līmeni.Tālāk, jo grūtāk ir.
Spēlēts: 31480.
Bejeweled
Bejeweled (4)
Bejeweled. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams. krāsainas bumbiņas, dimantiem. Tas ir arī bieži sastopami žaidimukas, viegli un relaksējoša.
Spēlēts: 59873.
Dārgumu sēta
Tas ir ļoti viegli un jautra spēle, kur jums ir jāizdzēš lodziņos. Šeit jūs varat atrast un dimantiem, un dārgumu.
Spēlēts: 14435.
Davinci dimanti automāts
Davinci dimanti automāts. Šī mašīna ir ļoti populārs visā pasaulē. DaVinci mašīna bieži nes uzvaru, un tas atkārtojas kā apdegumi uzvarēja šūnās un atkārtoti spēlēja nedeg naudu. Lieli ienākumi var sasniegt pa bonusu, bet piecās vienādās rakstzīmes.
Spēlēts: 41224.
Dimanta alas
Dimanta alas. Ninja ir pagrabā, kas ir pilns ar dimantiem. Palīdzi viņam savākt visu dimantu, dārgakmeņus. Neaizmirstiet, lai izpētītu katra stūra, jo tur varēja atrast zeltu.
Spēlēts: 25027.
Dimanta zagļiem
Dimanta zagļiem. Tu esi karalis pazemes un ir daudz dimantu. Dimanti mēģina nozagt dažādus nelieši. Veidot pilis, lai aizstāvētu dimantiem.Tālāk, ienaidnieki ir spēcīgāka, bet arī stiprina savu cietoksni.
Spēlēts: 12500.
Dimantu klints
Dimantu klints.Mazs cilvēks lēkt un savākt dimantiem klintī. Tur viņš atrod ne tikai tādus dimantus, bet arī nažus, zobenus un citus ieročus. Tas ir ļoti bīstami monstriem, līdz tie nenušausi, nevar nodot. Sargieties no indīgiem zirnekļiem, kas atnāk no augšas.
Spēlēts: 10886.
Get šo
Get šo. Jums ir nepieciešams, lai pagrieztu pasauli precēm (koks, akmeņi, dimanti), caur tuneļiem, kas nostāsies savās vietās. Tas ir viegls un atlaiduojantis Spēle neprasa daudz garīgo spēku.
Spēlēts: 6237.
Lāpsta un cilvēks
Cilvēks staigā un vāc zeltu, dimantiem. Tā maksā, lai rakt un lauzt robežas, zemi. Piesaistīt naudu, lai nopirktu veikalā dažādas iespējas, kas padara visu spēli.
Spēlēts: 22159.
Montezuma dimanti
Tas viegli un jautri spēle ļaus jums, lai nogalinātu laiku. Apkeisk vietējā dimants, ka trīs no pašu jābūt vienā rindā. Tad tie pārsprāgst.
Spēlēts: 41061.
Rubīniem un briljantiem
Rubīniem un dimantiem. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 80999.
Zaķis caurules
Zaķis caurules. Jums pārvaldīt zaķis, kurš ir apkopot visu dimantiem. Iegūt visu dimantu, jums ir nepieciešams, lai rāpot caurules un pagrieziet galvaskausu.
Spēlēts: 13938.
Zemes urbis
Jūs tur mašīnu, urbšanas zemi un meklē dārgmetāli un dimantiem.Dziļāk, jo labāk metāliem. Mēģiniet atrast tik daudz labu metāla, tad pasteigties uz veikalu, lai pārdotu tos. Neaizmirstiet, ka degviela drīkst beigties, jo degvielas uzpildes stacija Stop bieži. Kad automašīna sāk mazināties, nuvažiuok pakalpojumu. Ļoti interesanta spēle, jo īpaši tiem, kas mācās spēlēt labi.
Spēlēts: 27771.