Meklēšana


Divi mežacūkas
Divi mežacūkas. Ir divi draugi, kas palīdz viens otram. Soli pa solim, šie draugi dodas, lai jaunā līmenī. Šeit jums būs nepieciešams, lai noskaidrotu, ko darīt, lai varētu sasniegt durvis. Paņemiet savu laiku un kas sākas Novērot viss. Šeit svarīgi pogas, gaismas slēdži, kastes un viss, kas var tikt izmantots.
Spēlēts: 8443.
Dzīvot puzzle
Dzīvot puzzle. Spēlēt kustīgu attēlu. Tas ir daudz grūtāk, nekā likt vienkāršu mīklu, bet vairāk interesanti. Vai jūs varētu nodot pirmo attēlu, kas ir mazāk nekā 3 30 min sekundē? Ja jums izdodas - jūs tiešām uzmanīgi un apdomīgi cilvēks.
Spēlēts: 20343.
Fizika: Noņemiet nevajadzīgas formas
Fizika: Noņemiet nevajadzīgas formas. Jums būs nepieciešams, lai novērstu gabalus, ka neviens krīt. Ja pirmais mēģinājums neizdodas - mēģini vēlreiz.
Spēlēts: 12856.
Frank Adventures in Love
Frank piedzīvojumiem mīlestībā. Jums ir nepieciešams strādāt, kā pelnīt naudu un dodas uz citu pilsētu. Padoms - vispirms nopirka piecas pudeles alus un atveda viņus ilgi austrumiem no pilsētas. Tad jūs saņemsiet papildus $ 50. Ja tā būs - atkal bagātīgs.
Spēlēts: 53566.
Ķīmiskie elementi
Ķīmiskie elementi. Šeit jums būs nepieciešams sajaukt zemes, uguns, ūdens un radīt vairāk nekā simts ķīmiskos elementus. Izveidots elementus, lai radītu Zemi. Vai jums izdodas?
Spēlēts: 14199.
Lidot uz pagātni
Lidot uz pagātni. Šeit jums būs izmantot dažādus priekšmetus, ka jūs varētu iet līmeni. Katru otro līmenis ir pašreizējais līmenis no pagātnes. Citiem vārdiem sakot, jūs dodas atpakaļ laikā. Prognozēt to ir bijis diezgan grūti.
Spēlēts: 22350.
Metāla robots
Metāla robots - tas ir liels un spēcīgs robots dodas alas un kanālus. Tā savāc enerģiju, ko pēc tam var izmantot, lai uzlabotu.
Spēlēts: 7206.
NLO dodas atpakaļ uz mājām
NLO dodas atpakaļ uz mājām. NLO dodas uz citas planētas. Bet pirms tam viņam vajag, lai izveidotu labu kosmosa kuģis, kas spēj daudzstāvu. Tas prasa vākšanu naudas un pirkt kuģu modernizācijai.
Spēlēts: 26939.
Pieklājīgs puisis
Pieklājīgs puisis ar lietussargu dodas pasaulē pasakas. Palīdzētu viņam pārvarēt dažādus šķēršļus. Jums būs nepieciešams, lai lēkt cauri ūdens torņiem un citiem objektiem, kā arī Persijas līča.
Spēlēts: 9905.
Suši kaķis
Suši kaķis. Mest norimoj nevis nedēļas, un uzskatu, ka tas ir pievienojot kritumu tik daudz suši. Ja jums neizdodas pirmo reizi, mēģiniet vēlreiz. Savākt tik daudz punktus, un, lai ievadītu nākamo līmeni.
Spēlēts: 8436.
Transilvānijā
Transilvānijā - reģions Rumānijā. Jūs iekļuva un zaudēja melnajā maz cilvēku. Palīdzi viņam atrast izeju. Atrast visas atslēgas, durvis, pogas un lietām, un tad jūs sasniedzat beigām mūsu raksturu, un tad dodas atpakaļ uz mājām.
Spēlēts: 8063.
Zombiju planēta
Zombiju planēta. laiks! Šie zombijiem nav tik stulba, un - viņi jūtas smaržu asinīs un pārceļas uz jums. Ja jums neizdodas aktivizēt drīvēt pistoli un nošāva šos šlikštynių - jūs gaidāt nāvi. Pasiraitok piedurknes un cīnīties!
Spēlēts: 10827.