Meklēšana


Bērnu Šūpoles
Noklikšķiniet uz pusi, kas įsisiūbuotum, tad telpu, tālāk nuskristum vaikiškom sparā.
Spēlēts: 37975.
Cirks
Cirks (4)
Cirks. Vienādi zaļi cirka parādīt dažādus trikus. Tomēr tā saskaras ar problēmām, kas ietver risinājumus jums. Palīdzēt Tautas krist maigi ūdens baseinā.
Spēlēts: 18983.
Cukurs, cukurs, Ziemassvētku versiju
Cukurs, cukurs, Ziemassvētku versiju. Tā ir gaisma un nomierinošas spēle. Šeit krīt no augšas no cukura. Jums ir nepieciešams nupaišyti līnijas, kas sukristų cukuru tasēs.
Spēlēts: 23274.
Džungļi pinball
Džungļi pinball. Nospiediet uz leju un atvašu bumbu. Tad skatīties to, cik ilgi vien iespējams, no iekrist bezdibenī, nospiežot sānu taustiņus. Tavs mērķis - savākt pēc iespējas vairāk punktus. Katru reizi, kad bumbu hits - jums punktu.
Spēlēts: 9087.
Karš uz plosta
Karš uz plosta. Ļoti jautri spēle, kas atgādina tārpiem. Šeit jums būs nepieciešams daudz precīzāku mērķauditoriju, ka pataikytum otrs gals ar pretiniekiem. Tu esi uz plosta, ienaidniekiem, kā arī. Nokrist ūdenī.
Spēlēts: 16219.
Kur es skrienu?
Kur es skrienu? Lai kur jūs izmantojat - aizmugures redzi. Tomēr, ar kādu piepūli, tomēr jūs atradīsiet finiša līniju. Nebaidās krist grūti šeit, jo raksturs ir jāmaksā kāpt, pakārt un izlēkt no sienas līdz sienai.
Spēlēts: 11698.
Loģisks ceļš
Loģisks ceļš. Ar bultu taustiņus, lai vadītu kuba uz izeju. Pārvietotu kubu, lai tā nenuskristų aiz ekrāna. Katrs līmenis ir grūtāk, jo smadzenes rotēs.
Spēlēts: 8130.
Mario burbuļi
Mario burbuļi pakrist, jums ir, lai šautu, lai viņi sasniegtu jums.
Spēlēts: 23327.
Nakts lidojums
Nakts lidojums. Kukaiņi nepatīk tumsā. Tā rezultātā, meklējot gaismas avotu naktī. Palīdzēt viņiem atrast un sasniegt gaismu. Pacelt koku vai citu priekšmetu, bumba lido iedegties lai priskristi un, lai tos novērstu, kur nepieciešams. Viegla, bet loģiska spēle piemērots visai ģimenei.
Spēlēts: 5400.
Pagrieziet riteni
Pagrieziet riteni. Pagrieziet tā, lai sarkanā bumba, lai aktivizētu visus slēdžus, savākt visas zvaigznes, un tad iekrist bedrē. Tas nāk atpakaļ uz nākamo, grūtāk līmenī.Interesanta loģiska spēle.
Spēlēts: 7248.
Piliens Bürger
Piliens Bürger. Gatavot hamburgeru un atkrist. Bekrentant burgeri uz zemes, tā centīsies noķert ikvienam izsalcis.Tālāk jūs piliens kārumu - vairāk naudas jūs nopelnīt.
Spēlēts: 12584.
Santa savākt dāvanas
Santa savākt dāvanas uz motocikla. Tas ir ļoti kalnains, tā var paslīdēt un nokrist. Tomēr bērni gaida dāvanas un jāuzmanās ar laiku.
Spēlēts: 29652.
Sporta golfa spēli
Sporta golfa spēli. Jūsu mērķis ir notriekt bumbu ar caurumu atzīmēta lietošanu vien iespējams, ir mazāk insultu. Bumba nevar iekrist ūdenī vai nepieejamas vietas, tādā gadījumā jums tiks atskaitīta vienu punktu. Noregulējiet sitienus ar stiprumu un virzienu ar peli.
Spēlēts: 6475.
Šaut cūkas
Šaut cūkas. Oriģināls Angry Birds un žirgts spēle zināms visiem. Tas ir vēl viens no tās versijas. Izmēģiniet un atcerēties spēles gaita. Jums ir nepieciešams uzņemt putnus cūkām. Cūkas ir iekrist bezdibenī. Mērķis pareizi, izvēlieties atbilstošu leņķi.
Spēlēts: 7717.
Uzspridzināt vilcienu
Uzspridzināt vilcienu. Jums ir raktuves kā tilts pār vilciena krist bezdibenī. Ja spogmenis sūdzējās, kur nejauši, jums ir zaudējis.
Spēlēts: 12170.
Viena un melnā karavīrs
Viena un melnā karavīrs ceļo pa pelēku pasauli. Lūk, viņš tiksies daudz šķēršļiem un ienaidniekiem, bet jūs varat palīdzēt viņam. Nokrist bezdibenī.
Spēlēts: 7588.
Zilā istaba noslēpumi
Zilā istaba noslēpumus. Šeit jūs apklusti un nezinu, kā krist. Būs labas smadzenes ištrūktum. Meklēt lietas un domā, kā tos izmantot, lai jūs varētu aizbēgt.
Spēlēts: 19940.