Meklēšana


Āmurs naglu pirms
Āmurs naglu pirms. Vinukas mājas iet. Bet viņš vēlas, lai saplacināt āmuru. Palīdzētu izlemt par vinukui mīklas un āmuru triks. Paudinėk lietas un redzēt, kas izraisa.
Spēlēts: 22048.
Arbūzu mīklas
Arbūzu mīklas.Ragana nozaga eliksīru jums. Līdz pasigamintum jaunas, būs jāatrod un savākt pareizās lietas. Nospiediet uz ekrāna un mēģiniet atšķetināt mīklu.
Spēlēts: 28996.
Elektriskās ķēdes
Elektriskās ķēdes. Loģikas konsultācijas. Šeit jums būs nepieciešams pārvērst savu galvu un loģiski sakārtotu elektriskās ķēdes, lai elektriskās pritekėtų līdz galamērķim. Iemaisa slēdži, kabeļi, baterijas, ventilatori, saules paneļi, lai atrisinātu puzzle. Puzles. elektriķi.
Spēlēts: 13672.
Fizikas puzzles
Fizikas puzzles. Šeit jums būs nepieciešams sakārtot bumbiņas, lai viņi varētu sasniegt karogu.Nākamais līmenis - grūtāk. Sākotnēji spēle palīdzēs jums padomus un palīdzību.
Spēlēts: 16603.
Galvām zēns nepatikšanas
Galvām zēns nepatikšanas. Viņš iet cauri dažādiem līmeņiem cenšas atrast izeju. Reizēm viņš ir pacelties galvu, lai izmantotu to puzles.
Spēlēts: 14047.
Kur 2014 šogad?
Kur 2014 šogad? Šajā spēlē, jums ir savākt dažādus objektus un izmantot tos kā atšķetināt ļoti sarežģītas mīklas. Atrisināt puzzle - izvairīties no 2013.gadam līdz 2014.
Spēlēts: 5747.
Loģisks risinājums
Vai loģika mērogā? Skaits pareizo formu skaits un izvēlēties pareizo skaitu dice, puzzles citādi jāpārvar.
Spēlēts: 19652.
Ninja 2
Ninja otro Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 18050.
Pārvietojot formas
Pārvietojot formas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 26049.
Piknika puzzle
Piknika puzzles, puzzle. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 29296.
Royal Lion draugi
Lion King's draugiem. Lauva karalis. Puzzles apli.
Spēlēts: 45443.
Romiešu puzles
Romiešu puzles. Šī spēle dos jums vienkārši atpūsties. Izmēģiniet zīmējumu šie kopā tādā veidā, ka diagramma pats stop pēc kārtas.Labākais kolekcija virkni gleznu 4-5-6 vienotiem, lai jūs iegūtu vairāk punktus.
Spēlēts: 21410.
Samsara istaba
Samsara istaba. Neprognozējams. Noslēpumains. Neizskaidrojami. Šādā telpā, jūs apmeklēsiet un atrisinās daudzas dažādas mīklas, kas šeit ištrūktum.
Spēlēts: 9475.
Savienotāji
Savienotāji. Sujungtukai. Kārtas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 10165.
Vieglie mērkaķis puzles
Vieglie mērkaķis puzles. Te jums būs izmantot dažādus priekšmetus, ka jūs varētu atrisināt. Mērkaķis ir gandarīta tikai tad, ja uzdevums atrisināts.
Spēlēts: 25753.