Meklēšana


Bumbas
Bumbiņas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 14820.
Dimantu klints
Dimantu klints.Mazs cilvēks lēkt un savākt dimantiem klintī. Tur viņš atrod ne tikai tādus dimantus, bet arī nažus, zobenus un citus ieročus. Tas ir ļoti bīstami monstriem, līdz tie nenušausi, nevar nodot. Sargieties no indīgiem zirnekļiem, kas atnāk no augšas.
Spēlēts: 12777.
Domnas zemi
Domnas zemi. Mazas bumbiņas, tautu iet tikai labi. Tavs uzdevums - palīdzēt bumbu, kas eksplodēja kā tautu samazināsies. Kad jūs piliens visas bumbiņas, lai pārietu uz nākamo līmeni.
Spēlēts: 10997.
Jūsu sēta
Jūsu sēta. Jūs esat lauksaimnieks, kurš ir mazo lauku saimniecību un dārzu. Tomēr daudz darbu, ko jūs esat laimīgs, lai paplašinātu savu saimniecību. Jo vairāk saimniecību tūres - bagātāka jums būs.
Spēlēts: 321481.
Ķirbjus
Ķirbjus. Jums ir galvenais ķirbis. Šaut ķirbjus un citus hit.
Spēlēts: 18653.
Mazā pasaule
Mazā pasaule.Mazs, maza pasaule Prince. Izvēlies, ko gribi. Šeit tu strādā, ēst, gulēt, prausiesi. Jums būs dzīvot. Šis ir jūsu dzīve. Jūs vēlaties atpūsties un nopelnīt naudu. Tas viss ir atkarīgs no jums.
Spēlēts: 18307.
Mazas metāla vīrietis
Mazas metāla vīrietis. Jūs vēlaties izvairīties no šīs pasaules, lai mēģinātu izmantot un bojātu vilcienu surudyjusį skrūvgriezis. Tikai jūsu iztēle palīdzēs jums.
Spēlēts: 10428.
Mazie Enemies
Mazie ienaidnieki uzbrūk jūsu cietoksni. Jums ir precīzi vērsta un šaušanas tos.
Spēlēts: 23805.
Mazie Worlds
Mazie Worlds. Šeit zemas zemes, lai viņi varētu berzt minūti. Izlēkt no pasaules pasaulē, un saglabāt misiju, kurai piekļūt spēli.
Spēlēts: 8824.
Mazs doktors
Mazs doktors haunting drūmo pilsētu un meklē savu slimnīcu. Viņš vēlas, lai saņemtu atpakaļ uz darbu un ārstēt slimos. Bet maz ārsts ir zaudēta un nevar atrast, kur iet. Palīdzi viņam atrast slimnīcu.
Spēlēts: 22931.
Mazs Tank
Mazs Tank. Veikt kontroli pār tvertnes, uzlabot to, pērkot ieročus, lai jūs varētu viegli pāriet līmeni. Tas ir vienkāršs, bet ne garlaicīgi, viegli spēle tiem, kam nav nekāda sakara, un nesaskrāpē savu degunu.
Spēlēts: 9670.
Mazs zaļš ārzemnieks
Mazs zaļš ārzemnieks peld apakštase nokrita zemē. Jums ir jāpalīdz viņam no šeit izdilis maz. Preses, meklēt lietas un domā, kā virzīties tālāk.
Spēlēts: 20220.
Micro sacīkšu
Micro sacīkšu. Mazo automašīnu rase uz maziem ceļiem. Mēģināt visu apiet.Vairāk ceļot, jo vairāk jūs saņemsiet naudu, par kuru jums būs iespēja uzlabot automašīnu. Iekarot auto ar bultu taustiņiem.
Spēlēts: 11633.
Planktonu
Planktonu. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams. Ēd visi mazākie pats.
Spēlēts: 24030.
Sacīkstes uz galda
Sacīkstes uz galda. Ar mazām automašīnām braukt pa galda, uz kura daudzas lietas - zīmuļi, grāmatas, karotes. Jums būs nepieciešams, lai savāktu zvaigznes un citus objektus. Šis vieglais disks jūsu spēli.
Spēlēts: 27797.
Small Soldiers
Small Soldiers. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 18430.
Turbo motociklu
Laba spēle, jums ir vadīt transportlīdzekļus un izvairīties no šķēršļiem. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 34452.
Zemas ninja piedzīvojumu
Ninja saskaras ar daudziem uzdevumiem, ko var pārvarēt, tikai ar prātu.
Spēlēts: 39705.
Zilonis stumbra
Zilonis stumbra. Šajā spēlē jums ir spēlēt ne tikai ar ziloni, bet ar trusi un peli. Tavs mērķis ir atrast durvis un tiem piekļūt. Atcerieties, ka zilonis ir spēcīga, bet dažreiz pārāk daudz, un nemaksā lēkt prom. Pele ir vāja, bet mazie un var pralysti caur nelielu caurumu. Hare lec augstu un ir ātrs. Gūt labumu no priekšrocībām, ko visiem dzīvniekiem.
Spēlēts: 6930.