Meklēšana


Ātri darbojas
Ātri darbojas. Tu esi ātrs skrējējs, bet jūsu uz ceļa pastāvīgi traucē dažādiem objektiem. Dažreiz jums būs bouncers, dažreiz pašliaužioti. Mērķis - ne ietekmē sasniegt finiša līniju. Vai jums ir laba reakcija?
Spēlēts: 21411.
Attack no labirints
Uzbrukumu labirints. Sustatyk rokas tā, ka tavs ienaidnieks nevarētu sasniegt pils caur tuneli. Uzlabojiet savu aizsardzības turrets.
Spēlēts: 17290.
Aukstā sniegavīrs
Spēles ledaini aukstajā vecā vīra ienaidniekiem. Spēle ir viegli, atviegloti fit.
Spēlēts: 28813.
Balonu iznīcināšanu
Savu mērķi iznīcināt visus balonus, pirms tie sasnieguši ceļa. Veidot aizsardzības pili un tos iznīcināt.
Spēlēts: 54187.
Bērnu Makšķerēšana
Bērnu zveju. Makšķerēšana bērniem. Nepieciešams, lai sasniegtu šķēpu zvejot.
Spēlēts: 40356.
Black Viking
Jums ir nepieciešams, lai sasniegtu lietas un vācot monētas. Par naudu var nopirkt jaunus ieročus.
Spēlēts: 11218.
Davinci dimanti automāts
Davinci dimanti automāts. Šī mašīna ir ļoti populārs visā pasaulē. DaVinci mašīna bieži nes uzvaru, un tas atkārtojas kā apdegumi uzvarēja šūnās un atkārtoti spēlēja nedeg naudu. Lieli ienākumi var sasniegt pa bonusu, bet piecās vienādās rakstzīmes.
Spēlēts: 41095.
Dinozaurs olu
Dinozaurs olu ruļļos uz izeju. Un jums ir pats dinozaurs. Jums ir nepieciešams, lai novērstu visus šķēršļus, lai sasniegtu olu droši mājās. Šī nesunkiame spēli un meklēt slēpa kur jūs atradīsiet zelta olas.
Spēlēts: 17477.
Divi mežacūkas
Divi mežacūkas. Ir divi draugi, kas palīdz viens otram. Soli pa solim, šie draugi dodas, lai jaunā līmenī. Šeit jums būs nepieciešams, lai noskaidrotu, ko darīt, lai varētu sasniegt durvis. Paņemiet savu laiku un kas sākas Novērot viss. Šeit svarīgi pogas, gaismas slēdži, kastes un viss, kas var tikt izmantots.
Spēlēts: 8537.
Domā par vārdu, cik drīz vien iespējams
Domā par vārdu, cik drīz vien iespējams. Šeit jums tiks dota dažus burtus. No tiem, jums ir jānāk klajā ar vārdu un rakstīt to. Ja jūs wrote vārdu nospiediet Enter. Kad esat nolēmis pareizo vārdu, cilvēks padara viņa kārta nākt. Mēģināt nākt klajā ar garāko vārdu, ka cilvēks iet uz sasniegtu savu alu. Ja tu runā angliski, iestatījumus var izvēlēties, spāņu, franču, itāļu.
Spēlēts: 9589.
Dumjš, Mickey un Donald
Dumjš, Mickey un Donald. Visi šie nerātns draugiem.Spēle ir vienkārša - jums ir nepieciešams izmantot dažādus ieročus, lai uzvarētu divus citus draugus. Var spēlēt kopā. Pēc katras ieroci jūs izmantojat būs atļauts lidot balonu citā vietā, kas jums nebūs sasniegt otru. Piesargāties no Mickey Mouse, tas ir ļoti slidens.
Spēlēts: 22377.
Ēd Bürger
Fred - hamburgeru mīlētājs. Viņš ēd tos, lai tie kļūtu aptaukošanās pat. Palīdzi viņam, lai sasniegtu regulāru Bürger, jo tas mirs no bada.
Spēlēts: 15351.
Fizikas puzzles
Fizikas puzzles. Šeit jums būs nepieciešams sakārtot bumbiņas, lai viņi varētu sasniegt karogu.Nākamais līmenis - grūtāk. Sākotnēji spēle palīdzēs jums padomus un palīdzību.
Spēlēts: 16423.
Iesnas un pacienti
Iesnas un pacienti. Užkrėsk viens cilvēks, lai sāktu epidēmiju. Puņķis izplatās pa visu pilsētu. Ja jums sasniegt savu mērķi, nokļūt uz nākamo līmeni. Puņķis un iesnas.
Spēlēts: 8159.
Ievēroti ceļu
Jums ir nupaišyti veidā sevi, lai jūs varētu sasniegt mērķi - karogu.
Spēlēts: 13542.
Izkļūt no zaļās planētas
Izkļūt no zaļās planētas. Tu esi lācis. Tava mīlestība nolaupīti. Atrast dēmons, iznīcināt to un sniegt savu mīlestību.
Spēlēts: 16458.
Izsalcis karalis
Izsalcis karalis. Barības karalis.Karalis vienmēr ir izsalkuši, un mīl visus pīrāgus, kūkas, smalkmaizītes veidus. Kaudze besočiui king visplašāko ķekars kūkas un sasniegt rekordu. Pamēģini darīt draugs - kurš būs veidot lielāku torni?
Spēlēts: 9394.
Jūsu izvēle
Jūsu izvēle. Tu esi tik mīlestība, ka var paiet sirdī, mežus un ezerus, lai nāk uz mīlestību. Līdz šim, mīlestība tiks aizmirsts, un ceļot ar piesardzību. Šeit var būt jāsamazina bezdibenī, vai novēršot asas naži. Nav jāsteidzas un sasniegt mērķi.
Spēlēts: 10701.
Karalis zirga mugurā
Karalis zirga mugurā. Mest to uz sāniem un boring zinātņu klasēs. Sēdēt uz zirga, un palavink savu reakciju. Šī fun, viegls spēle prasa zirgu lēkt pār šķēršļiem un sasniegt finiša līniju.
Spēlēts: 9742.
Karš valstībā
Karš valstībā. Jums ir karalis un aizsargāt tās iedzīvotājus. No visiem uzbrukt monstru, sniega, cilvēki, vampīri un citi stūros. Veidot datubāzes un no ienaidniekiem apsigink.
Spēlēts: 21317.
Krāsu dinozaurs
Krāsu dinozaurs. Jūsu mērķis ir sasniegt teleportēties. Lai praeitum cauri šķēršļiem zxc klikšķi, tad mainīt to krāsu dinozaurs un sadrumstalotību krāsainu sienas. Tiklīdz viņi nozvejotas piekļuves teleportācija, jo vairāk punktus jūs rezultātu.
Spēlēts: 7844.
Lauva ar šķēpu
Lauva ar šķēpu. Leo ir mest šķēpu, cik precīzi vien iespējams, lai sasniegtu ienaidnieku. Palīdzēt viņam out. Mērķis un šaut precīzi. Nepataikyk ar labiem cilvēkiem.
Spēlēts: 9654.
Mario burbuļi
Mario burbuļi pakrist, jums ir, lai šautu, lai viņi sasniegtu jums.
Spēlēts: 21812.
Mērķtiecīgu lielgabals
Hey hey hey hey Lieciet, lai sasniegtu mērķi. Mērķis un pielāgot spēku bulttaustiņus.
Spēlēts: 19501.
Nakts lidojums
Nakts lidojums. Kukaiņi nepatīk tumsā. Tā rezultātā, meklējot gaismas avotu naktī. Palīdzēt viņiem atrast un sasniegt gaismu. Pacelt koku vai citu priekšmetu, bumba lido iedegties lai priskristi un, lai tos novērstu, kur nepieciešams. Viegla, bet loģiska spēle piemērots visai ģimenei.
Spēlēts: 4000.
NLO lido mājās
NLO lido mājās. Viņam palīdzēt. Nepieciešams savākt pietiekami daudz naudas, lai nopirktu labu spārnus, varinklį un citu aprīkojumu. Kad jūs to kosmosa kuģi - sasniegs savus mājokļus.
Spēlēts: 10157.
Noved piena kaķi
Noved piena kaķi. Lai sasniegtu pienu, viņš saskaras ar daudzām negaidītu šķēršļu.
Spēlēts: 97888.
Old aukstā pirms Sniegavīrs
Old aukstā pirms Sniegavīrs. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 17570.
Panda kuģis
Panda kuģis. Kosmosa kuģi lido virs zemes. Mērķis pie mērķa un atvašu pie viņiem. Pēc vēlētājiem no zemes jums vērtslietas. Kad Saud izdarīt taisnu līniju, Raķešu sasniegtu mērķi, cik vien iespējams. Katra līmeņa lietas iet ātrāk, bet arī daudz interesanta, jo būs jauni mērķi.
Spēlēts: 5376.
Pazemes zelta raktuves
Pazemes zelta raktuves. Jūs izveidot savu galveno mītni pagrabā un tur Raus kanālus, lai jūs varētu sasniegt zeltu. Zelta vākšana un caching. Jums nav pat paziņojums, kā jūsu bizness aug, pieaug nodarbināto skaits, zelta rezerves. Tomēr ne viss ir tik vienkārši - jūs nākt klajā ar zagļiem aplaupīt.
Spēlēts: 10505.
Peles Tunelis
Peli tunelī. Nodot to sasniegt tuneļa galā. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 14926.
Rast risinājumu
Vistas iet cauri. Jums ir nepieciešams salikt kopā ir tā, ka vistu sasniegt saviem draugiem.
Spēlēts: 11718.
Reach cepuri
Reach cepuri. Jūs tur maz cilvēku, kurš zina, kā novilkt rokas un kājas, bet var valkāt viņiem. Tās palīdzēs jums sasniegt cepuri un saņemt uz nākamo līmeni. Paņemiet savu laiku un jautā sev, ko jums jādara vispirms.
Spēlēts: 11416.
Savvaļas Eņģeļi - spēļu automātu
Savvaļas Eņģeļi - spēļu automātu. Šajā spēlē sasniegumi ir diezgan izplatīta, bet nav reti un ļoti lielas izmaksa. Atliek novēlēt jums veiksmi un uzvarēt daudz kredītu.Spēle tikai par jautru, nevis naudu.
Spēlēts: 60387.
Scary maze
Scary maze (16)
Vai jūs varētu sasniegt finiša neprisilietus sienas? Ja Jums ir vāja nervu, nav spēlēt. Scary maze.
Spēlēts: 238047.
Sniega labirints
Sniega labirints. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 15163.
Sniega lifts
Sniega lifts. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 9241.
Sniega slaidu
Sniega slidošana spēli. Shoot plombas un uzvarēt. Bezmaksas flash spēle.
Spēlēts: 47381.
Sniegbaltīte un septiņi rūķīši
Sniegbaltīte un septiņi rūķīši. Krāsošana spēles. Flash SWF online spēli.
Spēlēts: 58698.
Snieglentyninkas
Snieglentyninkas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 8006.
Snieglentyninko getaway
Snieglentyninko getaway. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 14449.
Snow Line
Sniega līniju spēli. Iesaldēt spēli ar viņa vectēvs. Nav lejupielādēts. Play tagad!
Spēlēts: 21827.
Spasimėtyk sniega
Spasimėtyk sniegu. Apmėtyk dāvanas dod cilvēkiem.
Spēlēts: 20272.
SpongeBob sniega bumba ruļļos
SpongeBob sniega bumba ruļļos. Nospiediet atstarpes taustiņu vadīt.
Spēlēts: 134408.
Staigāt uz skelets
Staigāt uz skelets. Tu esi karavīrs, kas ir pazemes alās. Bez šaubām, ka jūs vēlaties izkļūt no šejienes. Bet jūs gaida ļoti tāls ceļš ejams, jo ir daudz skeleti staigāt un uzbrukums jums, kā arī visi dinozauri un citas radības veidu. Ne tik ātri, apkarotu vienlaicīgi ar tikai vienu pretinieku un nepraloši. Ikviens nogalināja pretinieku var sniegt jums noderīgas lietas.
Spēlēts: 6738.
Studentu Park
Logic spēle līdzīga Lemmings. Šeit jums ir jāsniedz norādījumi studentiem rakšana, iznīcināšanu, dejas un tā tālāk. ka tie varētu sasniegt mājās.
Spēlēts: 11445.
Super galējā snieglentynės
Super ļoti snieglentynės. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams. Indeksu 1-5 un telpas trikus.
Spēlēts: 10454.
Šauj putni
Dusmīgs Putni (Angry Birds), funny spēle, kur jums ir atvašu putnu un sasniegtu mērķi.
Spēlēts: 57766.
Vistu spēle
Vistu spēle. Vistas darbojas caur ciematu, mežā. Jums ir nepieciešams, lai palīdzētu viņiem pārvarēt šķēršļus un sasniegt finiša līniju. Smieklīgi spēle jebkura vecuma spēlētājam. Vistas.
Spēlēts: 1583.
Zaķis ārsts
Dr Harē. Zaķis ir reāls ārsts. Viņš metas uz atbalstu un palīdzēt citiem dzīvniekiem, lai sasniegtu slimnīcā. Kad dzīvnieki ir noskumis raud palīdzība, un zaķis darbojas, lai glābtu tos.
Spēlēts: 25239.
Zelta raktuves
Zelta raktuves. Jums, lai sasniegtu tiem pašiem diviem laukumiem. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 78163.
Zilā, zaļā un sarkanā krāsā
Zilā, zaļā un sarkanā krāsā. Šīs tautas skriešanās mājās. Tomēr ceļā uz daudz šķēršļu. Put zaļo, sarkano un zilo draugs, lai sasniegtu mērķi - lai saņemtu prom no šo augu.
Spēlēts: 10329.