Nodarbības

Āfrikas karte
Āfrikas karte. Uzlieciet veidā valsts, kur jums ir jābūt. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 37621.
Angļu valodā - krāsa
Angļu valodā - krāsa. Šeit jums būs nepieciešams likt krāsainus zīmuļus uz piezīmēm. Pārbaudi savas zināšanas par to, vai jūs maksājat visus vārdus krāsas angļu valodā.
Spēlēts: 50674.
Atrast angļu vārdus
Atrast angļu vārdus. Atrast tik daudz vārdus izkaisīti kaudzi vēstuļu. Lai dotu jums zināmu laiku, kurā, lai savāktu tik daudz vārdu. Pārbaudi savas angļu valodas zināšanas.
Spēlēts: 10558.
Domā par vārdu, cik drīz vien iespējams
Domā par vārdu, cik drīz vien iespējams. Šeit jums tiks dota dažus burtus. No tiem, jums ir jānāk klajā ar vārdu un rakstīt to. Ja jūs wrote vārdu nospiediet Enter. Kad esat nolēmis pareizo vārdu, cilvēks padara viņa kārta nākt. Mēģināt nākt klajā ar garāko vārdu, ka cilvēks iet uz sasniegtu savu alu. Ja tu runā angliski, iestatījumus var izvēlēties, spāņu, franču, itāļu.
Spēlēts: 32275.
Eiropas pilsētas - kur viņi ir?
Eiropas pilsētas - kur viņi ir? Šeit jums būs uzminēt, kur kartē ir dažas Eiropas pilsētas.Tuvāk garām - jo vairāk punktus Tu iegūsti.Lielisks veids, kā mācīties ģeogrāfiju.
Spēlēts: 10908.
Eiropas plāns
Eiropas plāns. Šeit jums būs likts teritorijas valstu atbilstošās formas kartē. Vai esat pārliecināts, ka jūs zināt, kā izskatās Eiropas valstīm formu?
Spēlēts: 14677.
Elektriskās ķēdes
Elektriskās ķēdes. Loģikas konsultācijas. Šeit jums būs nepieciešams pārvērst savu galvu un loģiski sakārtotu elektriskās ķēdes, lai elektriskās pritekėtų līdz galamērķim. Iemaisa slēdži, kabeļi, baterijas, ventilatori, saules paneļi, lai atrisinātu puzzle. Puzles. elektriķi.
Spēlēts: 15531.
Fizika: Noņemiet nevajadzīgas formas
Fizika: Noņemiet nevajadzīgas formas. Jums būs nepieciešams, lai novērstu gabalus, ka neviens krīt. Ja pirmais mēģinājums neizdodas - mēģini vēlreiz.
Spēlēts: 14595.
Ģeometriskās figūras atmiņas spēli
Ģeometriskās figūras atmiņas spēli. Paskaties ģeometriskas formas un pēc tam izdarīt to - vai jums ir laba redzes atmiņa? Tests, ļoti labs attīstības spēle.
Spēlēts: 21724.
Iemācīties rakstīt uz klaviatūras ātri
Vai jūs ātri salikt angļu alfabēta tastatūra? Un tavi draugi ātri savākt? Izmēģiniet to. Iemācīties rakstīt uz klaviatūras ātri.
Spēlēts: 13457.
Karātavu - domāju, angļu vārdu
Karātavu - domāju, angļu vārdu. Jums tiks uzdots jautājums, un dot vārdu šūnām. Spėliodamas burti uzminēt vārdu. Ir tikai dažas reizes, lai iet greizi.
Spēlēts: 25601.
Krustvārdu angļu valodā
Krustvārdu angļu valodā. Pārbaudiet ne tikai savas angļu valodas zināšanas, bet arī ātri mācās atpazīt vārdus ar trūkstošos burtus. Šeit jums ir nepieciešams, lai izvēlētos lodziņu un uzminēt, kas tas ir, lai būtu vēstuli.
Spēlēts: 14893.
Matemātika
Matemātika. Trīs līmeņu kompozīcijas nodarbības, kas palīdz attīstīt atmiņu sastāvdaļa. Šeit jums būs nepieciešams, lai pievienotu divus skaitļus - šajā gadījumā beisbola skāris bumbu.
Spēlēts: 13202.
Matemātika maziem bērniem
Matemātika maziem bērniem. Saskaita dzīvnieku vai augļu un nospiediet numuru, cik es varu pateikt. Tas ir vienkārši spēle, sākot ar 1,2,3, un tā tālāk.
Spēlēts: 28847.
Matemātika Nodarbības
Matemātikas stundās. Pārliecinieties, ka jūs maksājat patiešām labi math? Viegla un vienkārša spēle, nevis maksāt matemātikas skolotāja palaist.
Spēlēts: 106054.
Matemātika: skaitlis no sastāva
Matemātika: skaitlis no sastāva. Jums ir nepieciešams, lai pievienotu divus numurus, lai iegūtu rezultātu. Šie divi skaitļi ir jāatrod tabulu un noklikšķiniet. Jūs uzminējāt, skaitļi pazūd un galda pametis.
Spēlēts: 17265.
Pasaules Globe Spēle
Pasaules Globe spēle. Pārbaudi savas zināšanas. Angļu valodā. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 27767.
Plāns no Pasaules
Plāns no Pasaules. Šeit jums būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas un uzzināt, kur dažādās pasaules valstīs pasaulē. Jums tiks lūgts, kur jūs atrodaties valstī, un jums būs izvēlēties to kartē.
Spēlēts: 15675.
Telpiskā uztvere
Telpiskā uztvere. Pull līnijas, lai tās saduras. Jums ir nepieciešams, lai būtu 3D telpisko iztēli, lai jūs varētu sakārtot līnijas, viņi nesikertant. Formas.
Spēlēts: 17890.
Tuvo Austrumu un Āzijas karte
Āzijā un Tuvajos Austrumos karti. Uzminiet, ja šīs puses. Put formas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 25670.