RPG spēles

Bēdas no pasaules
Bēdas no pasaules. Izvēlies ar kuru jums būs dzīvot šajā pasaulē. Šis raksturs jūs pavada visur. Ar to, jums būs iet pa visu pasauli, vācot priekšmetus, meklēt dārgumus. Runāt ar cilvēkiem, viņi jums pateiks, ko darīt.
Spēlēts: 10969.
Cave Monster
Monster ala. Monstriem. Stratēģiju. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 18318.
Dārgumu Cietums RPG
Dārgumu Cietums RPG. Spēlēt šo viegli RPG spēle, kur jums būs tāls ceļš ejams un savākt daudz lietas. Jo vairāk ienaidniekiem uzvarēt, spēcīgāka jūs kļūsiet. Ik pēc pāris līmeņiem jūs varat atgriezties uz veikalu un pārdot priekšmetus atrasti.Naudu nopirkt labākus ieročus.
Spēlēts: 14521.
Kanibāls ellē kara
Izmantojiet taustiņus (vai AD), ka jums iet, starpība Lai izmantotu objektus, pele, kas šaudytum. Hellboy RPG kanibāls kara.
Spēlēts: 14010.
Karalis no pazemes
Karalis no pazemes. Sākt no dzelzs laikmeta, kam dzelzs zobenu. Jūs atradīsiet sev pasualyje ar vienu bloku un akmens. Vai mirt no bada, vai iet uz priekšu. Tomēr, katrs solis ir bīstama, jo šeit gaida degvīna un citas radības.
Spēlēts: 16259.
Kazarmas
Kazarmas (1)
Kazarmas. Jūs samazinājās off karavīri datu bāzē, kur līst lietus, daudz sprāgstvielu un ieročiem. Tas ir tumšs. Uzmanīgiem, zināma citiem, ritiniet uz bāzes iekšpuses un iznīcināt to.
Spēlēts: 16422.
Kažokādas karš
Kažokādas karš. Jums ir četras dzīvniekiem un tos jāapmāca, lai viņi ir spēcīgāki. Tas var novest pie kara. Ja jūs uzvarēsiet - jūs saņemsiet naudu. Par naudu jūs varat apmācīt dzīvniekus, iegādāties ieročus, lai viņi būs spēcīgākas par nākotnes cīņām.
Spēlēts: 13596.
Ķēniņa sala
Ķēniņa sala. Jūs esat šeit nejauši pilnīgi kaili. Bet jūsu muskuļi degvielas plūsma, kas vēlas atriebties, ne gulēt šeit. Simpātiju ciema un laupīt visu karaļvalsti.
Spēlēts: 16844.
Leģenda par Diablo
Tas nav Diablo, bet jūties tāpat. Excellent RPG spēle, kas prasa ne lejupielādēt, spēlēt online. Aizmirst, lai saglabātu jūsu radīts rakstzīmes. Šeit jums būs cīnīties ar dažādiem ienaidniekiem un uzlabot savu karaspēku, viņi pērk drēbes un spējas.
Spēlēts: 36166.
Mazā pasaule
Mazā pasaule.Mazs, maza pasaule Prince. Izvēlies, ko gribi. Šeit tu strādā, ēst, gulēt, prausiesi. Jums būs dzīvot. Šis ir jūsu dzīve. Jūs vēlaties atpūsties un nopelnīt naudu. Tas viss ir atkarīgs no jums.
Spēlēts: 18173.
Pandora leģenda
Pandora leģenda. RPG spēle ar lielo pasauli. Šeit jums ir nepieciešams meklēt lietas, lai nogalinātu ienaidniekus, nopelnīt naudu, lai veiktu uzdevumu. Veikalā nopirkt labākus ieročus un citus nepieciešamos priekšmetus.
Spēlēts: 17365.
Pasaulis RPG
Pasaulis RPG. Jūsu CIP reiks atstovauti riterį, Kūris yra vienisas dideliam pasauly. Ieškodamas ginklų IR Kitu įrankių jūs Gāles pasiekti kitus lygius, tapdamas stipresnis sapnis.
Spēlēts: 11546.
Savu armiju
Savu armiju. Padariet savu armiju. Nopirkt karavīri. Iegādāties ieročus. Tos uzlabotu mācību laikā.Iet garu ceļu - vairāk naudas jums.Spēle beidzas, kad jūs nākt uz boss un sakaut viņu.
Spēlēts: 15947.
Staigāt uz skelets
Staigāt uz skelets. Tu esi karavīrs, kas ir pazemes alās. Bez šaubām, ka jūs vēlaties izkļūt no šejienes. Bet jūs gaida ļoti tāls ceļš ejams, jo ir daudz skeleti staigāt un uzbrukums jums, kā arī visi dinozauri un citas radības veidu. Ne tik ātri, apkarotu vienlaicīgi ar tikai vienu pretinieku un nepraloši. Ikviens nogalināja pretinieku var sniegt jums noderīgas lietas.
Spēlēts: 8251.
Vecuma
Vecuma (100)
Vecuma. Liels un ļoti drūms pasaulē. Daudzi karavīri, bruņinieki, jātniekiem. Un jūs paši, vien atsevišķi. Kurš palīdzēs jums, ja ne visvairāk par jums? Jāiet cauri visai pasaulei, vāc dārgumus, ieročus, un kļūt valdnieks. Liels, liels valdnieks.
Spēlēts: 142169.
Velna alas
Velna alas. Velna alas kaujas 4 cīnītāji. Tas ir tumšs un drūms. Par katru leņķis var uzglūnēt skeletā vai briesmonis. Bet tu esi četri un jūs varat uzvarēt viņus. Mēģināt.
Spēlēts: 8926.