Stratēģijas spēles

Akmens laikmets cīņa
Akmens laikmeta cīņas. Jums nepieciešams nosūtīt vairāk cīnītājiem ienaidnieka pili iznīcināt to.
Spēlēts: 48729.
Ausu darbinieki
Ausu darbinieki. Šeit jūs tur darbiniekus. Pastāstiet viņiem rakt zeltu, bet māju un zelta uzglabāšanu. Uzmanies no zirnekļiem un citiem ienaidniekiem.
Spēlēts: 19151.
Ceļu būves Romā
Veidot ceļu Romā. Šeit jums būs nepieciešams izcirst kokus, izrakt grāvjus, lai savāktu pārtiku. Iet cauri visiem līmeņiem.Tālāk, vairāk interesants.
Spēlēts: 22327.
Demons pasaku valsts
Demons pasaku valsts. Veidot savu apsardzi ap pasakas valstī un saglabāt to no raiders. Katru reizi pārspēja dēmonu saņems naudu. Par naudu var nopirkt labākus karavīrus. Jūsu ciems uzvarēt tikai tad, ja visu laiku cīnīties, savākt naudu un neļauj dēmoni izlaupīt iedzīvotājus.
Spēlēts: 6517.
Diamond uzņēmējs
Diamond uzņēmējs. Nopirkt, kā lētāk iespējams, pārdot visdārgāko dimantu.
Spēlēts: 26044.
Dice kara
Dice kara (1)
Dice karš. Jums ir greifers vairāk teritoriju. Domāt loģiski.
Spēlēts: 33953.
Divas pilis
Divas pilis. Divi karaļi. Tas ir lielākais ienaidnieks uz Zemes. Noklikšķiniet kartes un izmantot ieročus. Vai varat uzvarēt būs atkarīgs no tā, vai jūs izvēlaties pareizo kartes.
Spēlēts: 13282.
Divu karaļvalstu kara
Divu karaļvalstu kara. Divi ķēniņi nāca klajā ar vienu citu, lai ieņemt pili. Kas ir laimīgs, tu vai viņš?
Spēlēts: 24507.
Dzelzs robots
Dzelzs robots. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 23378.
Elite karavīri - kolnuoti Wars
Elite karavīri - kolnuoti karos. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 17305.
Enerģijas zagļi
Enerģijas zagļi. Enerģijas Zagļi būvē torņus, elektroenerģija, jo uzbrukums no ienaidnieka teritorijā. Nozagts enerģija tiek izmantota, lai sakaut ienaidnieku. Izmēģiniet, un jūs beat zagli un uzvarēt visus, kas iebilst.
Spēlēts: 10640.
Fermat
Fermat (1)
Jūs esat lauksaimnieks un lauksaimniecības dzīvnieku uz saimniecību. Jums ir nepieciešams, lai ražotu olas, pienu un citus produktus, lai mēs varētu picu. Pizza pārdošanas ir daudz izdevīgāk nekā pienu vai olām, lai mēģinātu to ražošanai.
Spēlēts: 53941.
Galactic Anti - Aizsargāt sevi
Galaktikas kaujas. Cīnīties par savu galaktiku. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 17030.
Gangster cīņa
Gangster cīnīties. Stratēģiju. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 23545.
Gladiators
Lai nopelnītu naudu, kas vajadzīgi, lai uzvarētu daudz ienaidnieku, tad jums būs iespēja pripirkti gladiatoru bruņas un ieročus.
Spēlēts: 42634.
Grand Prix Mogul
Grand Prix Mogul. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 26749.
Iekarot karaļvalsti
Iekarot karaļvalsti. Tu esi viens no karaļi, ir tādas pašas pilnvaras kā citi. Lūk, tomēr tiks noteikts pēc bezskaidras naudas un nav varas, un jūsu prātā. Play stratēģiski, sūtīt karaspēku īstajā laikā un uzvarēt spēli.
Spēlēts: 21912.
Ienaidnieki uzbrūk
Ienaidnieki uzbrūk. Padomā uzmanīgi, kas jums nepieciešams no viņiem un karavīriem, lai izveidotu savu sienām. Tie būs aizstāvēt savu pilsētu no barbariem, vikingi un citiem laupītājiem. Aizsargājamie pilsētu - lai aizsargātu savus iedzīvotājus, un tas jums tiks apbalvoti. katrs līmenis jūs varat nopirkt labākus karavīrus.
Spēlēts: 7337.
Ienaidniekiem
Ienaidniekiem. Jūs tur dažādas radības, nopirkt viņiem uzlabojumus jaunu. Šī nostiprināšana ir cīnījies pret otru un pāriet uz nākamo līmeni. Tas ir jautri spēle, iesaistot savas iespējas pārpilnību.
Spēlēts: 13305.
Impērija
Impērija (1)
Impērija. Veidot savu impēriju un varžykis ar citiem! Daudzi spēlētāji, kas bauda spēli, lai ikvienam, kam patīk stratēģija spēles.
Spēlēts: 91279.
Infekcija pret cilvēci
Infekcija pret cilvēci. Jums ir terorists, un ir izveidojusi vīrusu izplatību visā pasaulē.Tas, ka to var darīt, daudzi būs savākt zelta nopirkt uzlabojumus.
Spēlēts: 11292.
Jūsu sēta
Jūsu sēta. Jūs esat lauksaimnieks, kurš ir mazo lauku saimniecību un dārzu. Tomēr daudz darbu, ko jūs esat laimīgs, lai paplašinātu savu saimniecību. Jo vairāk saimniecību tūres - bagātāka jums būs.
Spēlēts: 318516.
Kafejnīca
Kafejnīca. Tu esi ielas kafijas pārdevējs. Jums ir nepieciešams užsipirkti produktus, lai jūs varētu pagatavot kafiju. Pēc mazumtirdzniecības kafijai par cenu, ka jūs varētu iegūt, bet arī klienti laimīgs. Jūsu mērķis ir, lai nopelnītu vairāk naudas. Beigās dienas užsipirk produkta atkārtoti.
Spēlēts: 9945.
Kaimiņi cīņa
Izmēģiniet šo piedzīvojumu, jautru un aizraujošu spēli. Noklikšķiniet uz to, ko vēlaties, un izveidot savu scenāriju.
Spēlēts: 26189.
Karavīri
Karavīri. Spēle traniruosi karavīriem un pēc tam nosūtīt tos uz ienaidnieka pusē. Karavīri paši zinās mērķi un iznīcināt ienaidnieka bāzi ap klāt. Pretējo iznīcināšanu objektiem - jūs saņemsiet zeltu, par kuru jums būs iespēja varētu nopirkt ieročus.
Spēlēts: 10221.
Karš Civilizāciju
Karš Civilizāciju. Cilvēku skaits visā pasaulē. Tas palielina berzi starp ciltīm. Pastāvīgi karo un nolaupītas teritorijā. Kas civilizācija drīz aizņem zemi, laime izdzīvošanas cīņā. Un jūs mēģināt izmantot šo pasauli. Sūtīt savu karaspēku uz ienaidnieka teritorijā.
Spēlēts: 10483.
Karš starp mājām
Karš starp mājām. Nometiet vienumus uz kaimiņu māju. Brother mājas kari. Stratēģiskās. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 20924.
Kaujas kuģi
Kaujas kuģi. Vecās dienas. Daudzi jūras pirāti un citiem ienaidniekiem. Jums būs cīnīties ar citiem kuģiem un izlietne tos. Iekarot visas jūras un okeānus.
Spēlēts: 24526.
King pret karalis
King pirms karalis. Nosūtīt savu karaspēku sakāvi karalis kaimiņš.
Spēlēts: 30543.
Mana Trailer
Mana piekabi. Mana Trail. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 26631.
Micro-
Micro-pasaulē. Barības mājdzīvniekiem, lai viņi būs vieta olu. Nepieskarieties olu, kas izšķīlušies no citiem dzīvniekiem. Tomēr, ja jums ir nepieciešama nauda, ​​lai pārdotu olas.
Spēlēts: 14502.
Militārā stratēģija
Militārā stratēģija. Jūs tur armiju, ka ir jāatrod un iznīcināt ienaidnieka bāzi. Veidot tankus, un uzvarēt visus pretiniekus.
Spēlēts: 15138.
Militāristi
Militāristi. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 15106.
Miterija
Miterija (1)
Miterija. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 13380.
Modern Tactics
Modern taktika. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 15872.
Nakts nāves
Nakts nāvi. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 11321.
Nāve B
Nāve B (1)
Nāves brokastis. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 13113.
Nekustamais īpašums tykūnas
Tykūnas nekustamo īpašumu, magnāts, Tycoon. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 21431.
Nopirkt zemi, pārdot augstas
Nopirkt zemi, pārdot augstas. Zemes cena būtiski. Jums ir nepieciešams nopirkt lētu zemi, un pārdot dažas babrangsta. Tas ir nopelnīt vairāk naudas.
Spēlēts: 11829.
Oiligarchija
Ailigarchija. Oligarhija. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 11087.
Pazemes zelta raktuves
Pazemes zelta raktuves. Jūs izveidot savu galveno mītni pagrabā un tur Raus kanālus, lai jūs varētu sasniegt zeltu. Zelta vākšana un caching. Jums nav pat paziņojums, kā jūsu bizness aug, pieaug nodarbināto skaits, zelta rezerves. Tomēr ne viss ir tik vienkārši - jūs nākt klajā ar zagļiem aplaupīt.
Spēlēts: 12592.
Pirmais pasaules karš 1917
Pirmais pasaules karš 1917.Kaujas zonā ir intensīva cīņa starp pretinieku karavīriem. Tas ne tikai pārvar pieejamos tehniskos punktus, bet stratēģiju. Let 's armijas virspavēlnieka un mēģināt iekarot jaunas zemes.
Spēlēts: 13114.
Pludmale bizness
Pludmale bizness. Šeit jūs darāt uzņēmējdarbību. Jums nepieciešams iznomāt krēslus. Pārdod dzert. Pārdot ēst. Pārdot kuģi. Un nopelnīt vairāk.
Spēlēts: 13414.
Prigauk vairāk bumbas
Prigauk vairāk bumbiņas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 10420.
Random drošības
Random drošību. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 22151.
Romiešu pilsēta
Romiešu pilsēta. Tu esi valdnieks, kas norāda to, ko jūs darāt. Nosūtīt to uz darba ņēmējiem uz ražu, rakt, zivis, būvēt mājas. Uzcelta liela pilsēta, un jābūt to karalis. Uz zeltu, jūs varat iegādāties visu, ko vēlaties.
Spēlēts: 16429.
Sandwich Mogul
Sandwich Mogul. Bürger tykūnas. Bürger tykunas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 21345.
Sarunu vedējs
Sarunu. Aģents. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 23528.
Slava leģenda
Slava leģenda - tas ir nopietns stratēģijas spēle, kas neatsibos ilgi. Šeit jums būs iespēja veidot savu impēriju, lai cīnītos ar ienaidnieku un nopelnīt gods. Viduslaiku stratēģijas spēle, kas vēlas ne tikai spēlēt, bet arī domāt!
Spēlēts: 10183.
Small Soldiers
Small Soldiers. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 18362.
Sonny stratēģijas spēli
Sonny stratēģijas spēle. Jums ir jūsu karavīru apmācība. Pirkt daži jauni ieroči, kas var uzvarēt visus ienaidniekus.
Spēlēts: 12867.
Tanki pret tvertnēm
Tanki pret tvertnēm. Jums kontrolēt militāro bāzi. To nepārtraukti uzbrūk ienaidniekiem. Ienaidnieka tanki virzās pret jums bez apstāšanās. Tavs uzdevums ir uzbūvēt blīvs un spēcīgāku veikt kāda cita datu bāzi.
Spēlēts: 14141.
Trušu pasaulē
Trušu pasaulē. Zaķis konstatēts sevi pasaulē. Šeit jums būs iespēja būvēt mājas, fabrikas, meži un stādījumus, izcirst kokus un savākt akmeņus. Šī konstrukcija, augstas un skaists zaķis pasaulē.
Spēlēts: 12471.
Tu esi bruņinieks
Tu esi bruņinieks, kurš pieder liela rūķīšus, zombijiem, elfi, rūķi armijas. Vai mēs varam kontrolēt savu armiju, lai nušluotum pretinieks? Tūlīt to un redzēt.
Spēlēts: 15367.
Vagonu parka zombijiem
Ir divas puses. Viena no šīm citām zombijiem. Jums ir nepieciešams apmācīt karavīrus jāsūta pretī ienaidniekam un iznīcināt bāzi.
Spēlēts: 15089.
Veidot kosmisko raķeti
Veidot kosmisko raķeti. Jūs konkurēt ar savu pretinieku, lai ātri izveidot raķešu un lidot prom kosmosā.Spēle notiek pakāpeniski. Izvēlēties vispiemērotāko soli - Build aizsargspējas, Bet pretraķešu griauk pretinieka raketi. Mērķis - pirms ienaidnieka līdz 100% uzcelta raķetes.
Spēlēts: 12494.
Veidot savu viesnīcu
Veidot savu viesnīcu. Esi viesnīca magnāts. Viesnīcā lifti tiek būvētas, istabas, baseinu, vannas istabas, veļas telpas, sporta zāles un citu izklaides apmeklētājiem. Tavs mērķis ir nopelnīt vairāk naudas un klientu apmierinātību.
Spēlēts: 24292.
Veidot viesnīcu
Veidot viesnīcu. Jūsu bizness - viesnīcas. Būvēt jaunas viesnīcas, jaunas telpas, izklaides apmeklētājiem un pelnīt naudu. Par naudu var veidot augstas klases naktsmītnes un izklaides.
Spēlēts: 14458.
Veikals Iela
Veikals Iela. Šeit jums būs veidot kioski, veikali, tirdzniecības centri, un pelnīt naudu. Jo vairāk ēkas būvēt, jo vairāk peļņa jums būs.
Spēlēts: 16442.
Veikals impērija
Veikals impērija. Veidot dažādas veikali un piesaistīt vairāk klientu. Nopelnīt vairāk naudas un attīstīt savu biznesu. Veidot ne tikai drēbes, bet arī pārtikas veikalos, atrakciju parki un daudz ko citu.
Spēlēts: 9606.
Vilki mājās
Vilki mājās. Šis ir viens no labākajiem stratēģijas spēles 2013. Šeit jums būs izveidot saimniecību, dzirnavas, kazarmas un citas ēkas. Jums ir apmācīt savus karavīrus, tie aizsargā savu ciemu no ienaidnieka. Jūs paturiet uzbrūk kaimiņiem no nākamā ciemata. Jums ir nepieciešams, lai atrastu pārtiku, un padarīt koka.
Spēlēts: 18220.
Vistas inkubatorā
Vistas inkubatoru. Catch tos, ja varat. Catch bezmaksas tiešsaistes spēles Flash SWF. Download nepieciešams.
Spēlēts: 25696.
Zemes urbis
Jūs tur mašīnu, urbšanas zemi un meklē dārgmetāli un dimantiem.Dziļāk, jo labāk metāliem. Mēģiniet atrast tik daudz labu metāla, tad pasteigties uz veikalu, lai pārdotu tos. Neaizmirstiet, ka degviela drīkst beigties, jo degvielas uzpildes stacija Stop bieži. Kad automašīna sāk mazināties, nuvažiuok pakalpojumu. Ļoti interesanta spēle, jo īpaši tiem, kas mācās spēlēt labi.
Spēlēts: 29423.
Zirgi magnāts
Zirgi magnāts. Tykūnas. Tycoonas. Flash SWF online spēli. Download nepieciešams.
Spēlēts: 19529.
Zombiji un karalis
Zombiji un karalis.Karalis vēlas aizsargāt savu karaļvalsti. Viņam vajag uzkrāšanos koka, akmens un zelts. Tad varēs nopirkt dažas labas ieročus un iznīcināt zombijus.
Spēlēts: 12272.